Oferta

Dorabianie i kodowanie kluczy samochodowych

Usługi w naszej ofercie:

Programowanie pilotów samochodowych

Dorabianie oraz kodowanie kluczy samochodowych

Dorabianie kluczy zwykłych typu Europrofil / Lob

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów

Serwis kluczy oraz pilotów samochodowych

 

Programowanie pilotów samochodowych

Oferujemy usługę programowania pilotów do większości marek samochodów. Odpowiednie zaprogramowanie gwarantuje poprawne działanie pilota. Kiedy przejdziemy procedure programowania oraz synchronizacji sprawdzana jest praca samego pilota. Polega ona na zweryfikowaniu czy wszystkie przyciski spełniają swoją funkcje. W zależności od rodzaju pilota i modelu auta funkcje te są zróżnicowane. Po wykonaniu wszystkich kroków możemy cieszyć się nowy pilotem i wygodą która nam zapewni.    

 

Dorabianie oraz kodowanie kluczy samochodowych

Świadczymy kompleksową usługę dorabiania kluczy samochodowych. Dobierzemy odpowiedni kluczyk do twojego auta. Komputerowo wyfrezujemy grot na podstawie starego klucza lub zamka. Zakodujemy immobilizer oraz zaprogramujemy pilot.

Jeśli posiadają Państwo tylko jeden kluczyk warto pomyśleć o zapasowym który możesz u nas dorobić. Jeśli zostały zgubione wszystkie działające klucze do twojego auta również będziemy mogli pomóc. Dorobienie klucza bez posiadania chociaż jednego działającego klucza wiąże się z dużo większymi kosztami. Uczulamy na to wszystkich posiadaczy czterech kółek by posiadali jeden kluczyk zapasowy. Dzięki temu można uniknąć dodatkowych kosztów.  

 

Dorabianie kluczy typu Europrofil / LOB

W swojej ofercie posiadamy  usługę dorabiania kluczy zwykłych. Dorabiamy popularne klucze typy Europrofil renomowanych firm  "Gerdy"  "Lob"  "Bks"  "Iseo".

Jeśli klucz został złamany ale posiadamy obie jego części również pomożemy i dorobimy nowy.

Pamiętajmy żeby posiadać zapasowy klucz do swojego mieszkania. Pozwoli to zaoszczędzić nerwów oraz pieniędzy w przypadku zgubienia.

 

Awaryjne otwieranie mieszkań 

Przez pośpiech czy roztargnienie każdemu może się zdarzyć zatrzasnąć klucze w mieszkaniu.  Świadczymy usługę awaryjnego otwierania mieszkań. U nas otrzymają Państwo pomoc w dostaniu się do mieszkania.

Używamy nowoczesne manipulatory które nie powodują uszkodzenia zamka.  Dzięki temu nie narażamy klienta na dodatkowe, czasem niemałe koszty wymiany całej wkładki. Czynność polega na odpowiednim ustawieniu zapadek co pozwoli przekręcić zamek i otworzyć drzwi.

Usługę świadczymy na terenie Krapkowic oraz okolic.

 

Awaryjne otwieranie samochodów

Przez pośpiech czy roztargnienie każdemu może się zdarzyć zatrzasnąć kluczyk w aucie.  Świadczymy usługę awaryjnego otwierania samochodów. U nas otrzymają Państwo pomoc w dostaniu się do auta.

Używamy nowoczesnych manipulatorów oraz poduszek powietrznych, które nie powodują uszkodzenia zamka ani elementów karoserii.  Dzięki temu nie narażamy klienta na dodatkowe czasem niemałe koszty. W zależności od modelu auta czynności otwarcia drzwi mogą się różnić.

Usługę świadczymy na terenie Krapkowic oraz okolic.

 

Serwis kluczy oraz pilotów samochodowych

Prowadzimy serwis kluczy oraz pilotów samochodowych. Może być kilka powodów dlaczego pilot nie działa lub działa niepoprawnie.

Najczęściej jest to spowodowane wyczerpaniem baterii. Na miejscu przeprowadzimy diagnozę i ustalimy przyczynę usterki,

  • Ponowne zaprogramowanie i sprawdzenie
  • Wymiana baterii
  • Sprawdzenie stanu elektroniki
  • Zweryfikowanie poprawności sygnału
  • Wymiana obudowy


           


Dorabianie i kodowanie kluczy samochodowych, programowanie pilotów, awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań - Krapkowice, opolskie

 

Nie ma szczytniejszego celu, niż służenie innym

Siła Spokoju / Peaceful Warrior